20868
kupuj i sprzedawaj tylko u nas na GiełdaKart

Dlaczego my?

1. Jedyni w Polsce

Zastanawiałeś się czy można zwrócić kartę podarunkową do sklepu? Jako pierwsi w Polsce wprowadzamy rozwiązanie, które w USA oraz UK codziennie pomaga setkom ludzi pozbyć się niechcianych kart. Zamiast miesiącami sprzedawać swoją kartę podarunkową na aukcjach internetowych u nas zrobisz to w 4 minuty. Przetwarzamy karty podarunkowe, które nam sprzedajecie i następnie wystawiamy je u siebie w sklepie oferując ludziom zniżki do ulubionych sklepów. Dzięki nam żadna karta podarunkowa się nie zmarnuje.
2. Nowy sposób na oszczędzanie

Zamieniamy karty podarunkowe na rabaty w sklepach. Ta sama karta która dla jednego jest niepotrzebnym kawałkiem plastiku dla drugiego będzie okazją do kupienia czegoś w okazyjnej cenie. Kup naszą rabatową kartę podarunkową i zapłać nią w sklepie. Zamiast przepłacać zacznij korzystać z naszych kart podarunkowych.
3. Nasze karty = zniżki do sklepów

Sprzedajemy karty podarunkowe do sklepów po obniżonych cenach. Dla przykładu: karta podarunkowa do sklepu sportowego (saldo na karcie 200 zł) u nas kosztuje 170 zł. A więc za naszą kartę możesz kupić produkt o wartości 200 zł. W bardzo prosty sposób oszczędziłeś w tym wypadku 30 zł czyli 15%.
4. Odzyskujesz pieniądze

Dostałeś kartę podarunkową od szefa do sklepu, w którym nie zamierzasz robić zakupów? A może kupiłeś bluzę w sklepie, którą chciałeś zwrócić, ale sprzedawca oddał ci pieniądze na kartę podarunkową? Sprzedaj taką kartę nam. Dzięki GiełdaKart odzyskasz swoją gotówkę.
5. Szybkie zakupy

95% oferowanych przez nas kart podarunkowych ma postać cyfrową. Oznacza to, że od razu po zakupie otrzymujesz do pobrania cyfrową wersję karty podarunkowej. W zależności od wybranej karty używaj jej do płatności online albo do płatności w sklepie stacjonarnym. Wystarczy, że pokażesz sprzedawcy pobraną kartę podarunkową, z której odczyta kod kreskowy. Środki zostaną pobrane z karty podarunkowej. A zatem w kilka minut dzięki GiełdaKart zaoszczędzisz średnio 30 zł na zakupach.
6. Szybka sprzedaż

W 95% przypadków wystarczy, że zrobisz zdjęcie swojej karty podarunkowej i my już wszystko wiemy. Na podstawie zdjęcia sami generujemy cyfrową wersję karty podarunkowej. Twoja praca związana ze sprzedażą karty kończy się na wysłaniu nam zdjęcia karty podarunkowej. W ciągu 2 dni zweryfikujemy jej autentyczność oraz saldo. Jeżeli weryfikacja przebiegnie pozytywnie w ciągu maksymalnie kolejnych 3 dni otrzymasz pieniądze w wybrany przez siebie sposób.
7. Kumuluj rabaty

Karty podarunkowe stanowią zwykły środek płatniczy tak jak gotówka dlatego możesz je łączyć z każdą promocją lub rabatem w sklepie. Kiedy połączysz promocje proponowane przez sklepy z naszymi rabatowymi kartami podarunkowymi twoje oszczędności będą naprawdę duże.
8. Profesjonalizm i bezpieczeństwo

Stworzyliśmy bezpieczny profesjonalny rynek kart podarunkowych. Na platformie GiełdaKart bezpiecznie sprzedasz nam kartę. Pieniądze otrzymasz w maksymalnie 5 dni (2 dni weryfikacja +3 dni na przelanie zapłaty). Kupując kartę na GiełdaKart masz pewność że nie zostaniesz oszukany. Skończ z kupowaniem i sprzedawaniem kart na aukcjach czy z ogłoszeń zamieszczanych w internecie. Sprzedawaj  GiełdzieKart i kupuj od GiełdaKart. Dbamy o to, żeby twoje dane były maksymalnie chronione. Dlatego dane osobowe oraz dane z kart podarunkowych są zabezpieczone w chmurze Amazona (AWS). 
9. Gwarancja

Kupując od nas karty podarunkowe dajemy ci gwarancję, że karta podarunkowa ma takie saldo za jakie zapłaciłeś. Dzięki naszym rozwiązaniom pomimo tego, że sprzedajemy karty podarunkowe z rynku wtórnego, zabezpieczamy oraz przetwarzamy karty w taki sposób, że poprzedni właściciel nie jest w stanie użyć karty. Dlatego ty masz 100% gwarancji salda.