"ODKUPUJEMY KARTY PODARUNKOWE OD JEDNYCH I SPRZEDAJEMY JE ZE ZNIŻKĄ DRUGIM"

 1. Wskaż kartę podarunkową którą chcesz sprzedać.
 2. Zaakceptuj naszą cenę.
 3. Wgraj zdjęcie karty
 4. Ciesz się gotówką w maksymalnie 3 dni od weryfikacji.

 Dowiedz się jak sprzedać kartę krok po kroku.

 1. Wybierz kartę podarunkową do sklepu, w którym planujesz zakupy.
 2. Zapłać za pomocą Przelewy24.
 3. Pobierz cyfrową wersję karty od razu na telefon i pokaż ją sprzedawcy w sklepie.
 4. Ciesz się z zaoszczędzonych pieniędzy.

 Dowiedz się jak kupić kartę podarunkową krok po kroku.

Ogólnie

1.1Cel naszej działalności – czyli o co w tym wszystkim chodzi?

Karty podarunkowe coraz częściej stają się istotnym elementem obrotu gospodarczego . Jest to trend o zasięgu globalnym.

Karty otrzymujemy na urodziny, imieniny, walentynki oraz inne święta, najczęściej od rodziny przyjaciół, a nierzadko pracodawców. Co więcej, w wielu sklepach pieniądze za zwracane produkty otrzymujesz właśnie na kartę podarunkową.

Za sprawą ciągle rosnącej popularności kart  coraz więcej z nich siłą rzeczy trafia na rynek wtórny. Ta sama karta która dla jednego jest niepotrzebnym kawałkiem plastiku dla drugiego będzie okazją do kupienia czegoś w okazyjnej cenie.

Wydaje się proste, bo jest proste, jednak dotychczas pomimo szczerych chęci, nawet z obu stron, obrót kartami podarunkowymi stanowił istotny problem. Wiązało się to z brakiem profesjonalizmu po stronie sprzedającego, niejasnymi zasadami sprzedaży a także nierzadko złymi intencjami. Kupujący z kolei nie miał możliwości rzeczywistej weryfikacji kart.

Strona GiełdaKart wychodzi naprzeciw takim sytuacjom. U nas kupisz, sprzedasz kartę podarunkową w sposób szybki pewny i bezpieczny.

1.2Przykładowy obieg karty podarunkowej.

Załóżmy, że Pani Ewa z Gdańska dostała kartę podarunkową o wartości 400 zł od szefa, do sklepu sportowego. Niezły prezent, powinna się cieszyć. Ale co, jeżeli Pani Ewa w ogóle nie ma zamiaru niczego kupować w tym sklepie. Będzie prawdopodobnie tak, że włoży kartę podarunkową do szuflady i zapomni o jej istnieniu, a w międzyczasie karta straci swoją ważność. Środki pieniężne na karcie przepadną bezpowrotnie.

Za pomocą naszej platformy z przyjemnością odkupimy od Pani Ewy jej niechcianą kartę podarunkową i nie dopuścimy aby straciła pieniądze.

Jak?

Wystarczy, że Pani Ewa sprzeda nam swoją kartę za 80 % jej wartości. Zamiast karty podarunkowej do sklepu sportowego o wartości 400 zł otrzyma od nas 320 zł przelewem na swoje konto w zaledwie parę dni.

Inaczej mówiąc, zamiast karty podarunkowej, której prawdopodobnie nigdy nie użyje, proponujemy szybkie pieniądze, które Pani Ewa będzie mogła wydać na co tylko chce.

Taką odkupioną kartę przetwarzamy oraz zabezpieczamy, a następnie wystawiamy na sprzedaż w okazyjnej cenie. W przedstawionej sytuacji kartę do sklepu sportowego o wartości 400 zł wystawimy na sprzedaż za 350 zł.

Załóżmy teraz inną sytuację, w której Pan Krzysztof z Krakowa, chce kupić rolki. Znalazł odpowiedni model w cenie 400 zł. Oczywiście może tyle zapłacić ale pytanie po co? Za pomocą naszej platformy, kupując naszą kartę podarunkową może oszczędzić w tym przypadku 50 zł.

Podsumujmy co się stało.

Pani Ewa sprzedała nam kartę podarunkową do sklepu sportowego o wartości 400 zł za cenę 320 zł. Dzięki czemu w kilka dni otrzymała gotówkę, którą może wydać na co tylko chce.

Natomiast Pan Krzysztof kupił od nas kartę podarunkową do sklepu sportowego o wartości 400 zł za cenę 350 zł. Otrzymał cyfrowa wersję karty podarunkowej w ciągu minuty po dokonaniu płatności, użył karty podarunkowej od razu w sklepie i zyskał 50 zł.

1.3.Co to jest zniżkowa/rabatowa karta podarunkowa?

Rabatową kartę podarunkową nazywamy nasze karty podarunkowe sprzedawane na platformie GiełdaKart.

Dlaczego?

Karty podarunkowe posiadają określoną wartość. Wartość ta jest przyznana przez sklep, który wydał kartę podarunkową.

Dzięki GiełdaKart możesz kupić takie karty podarunkowe płacąc za nie ok 15% mniej.

Używaj naszych zniżkowych kart podarunkowych i oszczędzaj średnio 50 zł na zakupach w swoich ulubionych sklepach.

Tak naprawdę zamieniamy karty podarunkowe na rabaty w sklepach.

1.4.Co to jest karta podarunkowa?

Karta podarunkowa - termin „karta lub karty podarunkowe” lub „karta (karty)” użyte w tej witrynie to nazwa zbiorowa kart podarunkowych, upominkowych, bonów podarunkowych czy też bonów upominkowych stanowiących odpowiednik bonów towarowych na okaziciela. Karty podarunkowe wydawane są przez poszczególne sklepy.

1.5.Rodzaje kart podarunkowych dostępne na naszej platformie.

W naszym sklepie funkcjonują dwa typy kart:

1. Karty podarunkowe elektroniczne:

A) Karta, w której nośnikiem informacji jest kod kreskowy:

B) Karta podarunkowa, która służy do płatności online:

2. Karta podarunkowa magnetyczna.

A) Karty gdzie nośnikiem informacji jest wyłącznie pasek magnetyczny:

1.6.Cechy karty podarunkowej elektronicznej.

Karta podarunkowa elektroniczna stanowi niemal 95% obiegu kart podarunkowych.

 1. Karta podarunkowa elektroniczna to karta plastikowa/papierowa, która posiada kod kreskowy lub
 2. Służy do płatności online.

 

1.7.Cechy karty podarunkowej magnetycznej.

Karta podarunkowa magnetyczna stanowi zaledwie 5%  obiegu kart podarunkowych.

 1. Karta podarunkowa magnetyczna to karta plastikowa/papierowa/metalowa, która posiada pasek magnetyczny. Aby zweryfikować taką kartę a także by móc jej użyć potrzebujemy mieć taką kartę fizycznie w posiadaniu. 

 

1.8.Skąd mam wiedzieć, czy karta jest kartą podarunkową elektroniczną czy kartą podarunkową magnetyczną?

1) Sprzedaż kart:

W panelu „sprzedaj kartę” karty podarunkowe są przyporządkowane do poszczególnych grup. A więc, jeżeli masz np. kartę podarunkową do sklepu "X" to odszukaj logo sklepu naciskając „karta podarunkowa elektroniczna” albo „karta podarunkowa magnetyczna”. W zależności w jakiej kategorii znajdziesz swoją kartę podarunkową takiego właśnie rodzaju jest twoja karta podarunkowa.

2) Zakup kart:

Każda karta wystawiona na sprzedaż na GiełdaKart jest dokładnie oznaczona. Do każdej karty podarunkowej znajdziesz informacje do jakiego rodzaju ona należy a także w jaki sposób można jej użyć.

1.9.Moja karta posiada kod kreskowy. Jaka to karta?

Taka karta to karta podarunkowa elektroniczna.

1.10.Moja karta służy do płatności online. Jaka to karta?

Taka karta to karta podarunkowa elektroniczna.

1.11.Moja karta posiada pasek magnetyczny. Jaka to karta?

Taka karta to karta podarunkowa magnetyczna.

1.12.Moja karta posiada kod kreskowy oraz służy do płatności online. Jaka to karta?

Taka karta to karta podarunkowa elektroniczna. Jest to najbardziej preferowany typ karty podarunkowej, ponieważ możesz taką kartę podarunkowa użyć zarówno w sklepie stacjonarnym jak i w Internecie.

1.13.Moja karta posiada pasek magnetyczny oraz służy do płatności online. Jaka to karta?

Taka karta to karta podarunkowa elektroniczna.

W takim wypadku nie potrzebujemy informacji zakodowanych w pasku magnetycznym. Wystarczy nam zdjęcie karty podarunkowej - kod pin karty oraz jej numer będą służyły do płatności online.

1.14.Moja karta posiada pasek magnetyczny oraz kod kreskowy. Jaka to karta?

Taka karta to karta podarunkowa magnetyczna. Niestety informacje na takiej karcie podarunkowej są zapisane na pasku magnetycznym. W przypadku takich kart kod kreskowy bardzo często jest nieaktywny.

1.15.Moja karta ma postać e-karty, wirtualną albo pdf-u. Jaka to karta?

W takim wypadku proszę się skontaktować z nami na adres info@gieldakart.pl

1.16.Moja karta jest metalowa i nie posiada żadnych danych. Jaka to karta?

Prawdopodobnie jest to karta podarunkowa, którą możesz użyć w sklepie w taki sposób że wymieniasz ją na konkretny produkt. Takie karty uznajemy jako karty podarunkowe magnetyczne, ponieważ żeby zweryfikować taką kartę potrzebujemy ją dostać za pośrednictwem poczty.

Kup kartę

2.1.Dlaczego warto kupić kartę podarunkową na GiełdaKart, zamiast od nieznajomego na aukcjach internetowych?

Kupowanie kart podarunkowych w Internecie z niejasnego źródła niesie za sobą duże ryzyko. Nie masz gwarancji że po zakupie będzie ona miała takie samo saldo za jakie zapłaciłeś.

Największe ryzyko dotyczy sytuacji kiedy po zakupie karty podarunkowej sprzedawca wykorzysta dane znajdujące się na karcie, opróżni ją zanim ty zdążysz kartę wykorzystać.

U nas masz 100% gwarancji uczciwości. Przetwarzamy oraz zabezpieczamy karty podarunkowe i dopiero wystawiamy je na sprzedaż. Jeżeli kupisz od nas kartę podarunkową masz pewność, że tylko ty będziesz mógł ją wykorzystać.

2.2.Skąd pochodzą karty podarunkowe na stronie GiełdaKart.pl?

Karty, które oferujemy na naszej stronie pochodzą od osób które posiadały karty podarunkowe jednak z różnych powodów nie miały w planach ich wykorzystać. Sprzedali więc nam, zaś my oferujemy je Tobie z odpowiednią zniżką oraz gwarancją salda !

2.3.Jak szybko po zakupie otrzymam rabatową kartę podarunkową?

Karty podarunkowe elektroniczne dostępne są od razu po zatwierdzeniu płatności. Jeżeli skorzystasz z naszch szybkich płatności oznacza to, że dostaniesz kartę podarunkową już w kilka sekund. Jeżeli wybierzesz tradycyjny przelew, będziesz musiał poczekać aż pieniądze zostaną zaksięgowane na naszym koncie – ok 1 dnia roboczego.

Karty podarunkowe magnetyczne wysyłane są przez nas pocztą. Po zatwierdzeniu płatności niezwłocznie wysyłamy ci kartę podarunkową pocztą. – czas oczekiwania ok 2 dni roboczych.

2.4.Jak mogę wykorzystać zakupioną kartę podarunkową?

Przy każdej oferowanej przez nas karcie podarunkowej zamieszczona jest informacja w jaki sposób karta może zostać wykorzystana.

Zasadniczo przewidujemy 3 sposoby wykorzystywania kart podarunkowych:

Dla kart podarunkowych elektronicznych:

 1. Pobranie cyfrowej wersji karty podarunkowej na swój telefon i pokazanie jej sprzedawcy w sklepie. (karta podarunkowa elektroniczna).
 2. Pobranie cyfrowej wersji karty podarunkowej i użycie jej do płatności w sklepie online. (karta podarunkowa elektroniczna).

Dla kart podarunkowych magnetycznych:

 1. Karta podarunkowa (papierowa/plastikowa/metalowa) jest wysyłana pocztą na wskazany adres - używaj jej do płatności w sklepie stacjonarnym. (karta podarunkowa magnetyczna).

2.5.Pobierz kartę na telefon i użyj jej w sklepie. Jak to działa?

Jak dokładnie wykorzystać kartę podarunkową przeznaczoną do pobrania w wersji cyfrowej? Podstawowym elementem tej karty jest kod kreskowy. Po zakupie otrzymasz do pobrania cyfrową wersję karty podarunkowej:

 1. Należy poinformować sprzedawcę w sklepie, że zamierzasz zapłacić za towar w sklepie kartą podarunkową.
 2. Otwórz pobrany plik na którym znajduje się cyfrowa wersja karty podarunkowej.
 3. Zwiększ jasność ekranu do minimum 70%.
 4. Pokaż sprzedawcy kartę podarunkową na ekranie swojego telefonu.
 5. Sprzedawca użyje skanera kodów kreskowych do odczytania kodu kreskowego karty podarunkowej z twojego telefonu.
 6. Środki zostaną pobrane z twojej karty podarunkowej.

2.6.Użyj karty podarunkowej do płacenia za zakupy online. Jak to działa?

Jak dokładnie wykorzystać kartę podarunkową przeznaczoną do płacenia za zakupy online? Po zakupie otrzymasz do pobrania cyfrową wersję karty podarunkowej:

 1. Wejdź na stronę sklepu, którego kartę podarunkową posiadasz wybierz produkty i dodaj je do koszyka.
 2. Podczas wyboru płatności wybierz opcję: zapłać kartą podarunkową.
 3. Podaj numer karty podarunkowej oraz kod pin.
 4. Środki z twojej karty zostaną pobrane na poczet zapłaty za produkt.

Przedstawiony proces jest typowy dla większości sklepów. Zastrzegamy sobie, że w poszczególnych sklepach procedura zakupu online za pomocą karty podarunkowej może się różnić. Przed zakupem karty podarunkowej na GiełdaKart zalecamy sprawdzić regulamin sklepu, którego kartę podarunkową chcemy kupić. Odnośnik do regulaminu sklepu znajduje się zawsze na samym dole opisu produktu.

2.7.Czekaj, aż karta podarunkowa zostanie dostarczona CI pocztą. Jak to działa?

 1. Po zakupie karty podarunkowej magnetycznej musisz poczekać aż dostarczymy ci kartę za darmo pocztą
 2. Karta, którą od nas otrzymasz będzie kartą plastikową/papierową/metalową.
 3. Możesz używać karty w sklepie stacjonarnym.
 4. Wystarczy, że okażesz taką kartę sprzedawcy w sklepie podczas płatności za towary.

2.8.Jak działa wasza gwarancja?

To bardzo proste. Kupując kartę podarunkową za pośrednictwem naszej strony internetowej masz gwarancję, że kupiona przez ciebie karta podarunkowa ma taką wartość za jaką zapłaciłeś. Karty przed wystawieniem na sprzedaż są dokładnie weryfikowane. Ich saldo oraz data ważności jest potwierdzana w sklepach. A dzięki naszym zabezpieczeniom po zakupie karty, poprzedni właściciel karty podarunkowej nie ma już możliwości użycia karty podarunkowej.

2.9.Jak chronicie się przed oszustwami?

Kwestia bezpieczeństwa transakcji była sporym wyzwaniem. Udało nam się jednak opracować bezpieczną i szybką procedurę. Kupując od nas kartę podarunkową możesz być pewny, że tylko ty możesz jej użyć. Trudno to sobie wyobrazić? Uwierz nam, po zakupie od nas karty poprzedni właściciel nie ma możliwości użycia karty podarunkowej. Nie możemy wyjawić na czym konkretnie polegają zabezpieczenia, ale bądź pewny, że po zakupie naszych zniżkowych kart podarunkowych możesz się cieszyć kartą podarunkowa i oszczędzać bez żadnych przeszkód.

2.10.Czy akceptujecie zwroty?

Na podstawie art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta wyłączone jest prawo do odstąpienia od umowy. Wynika to z faktu, że zawierana umowa dotyczy dostarczania treści cyfrowych. (art. 38 pkt 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta).

Jeżeli jednak dostarczona przez nas karta podarunkowa ma wady masz prawo do reklamacji.

2.11.Reklamacja

Jeżeli dostarczona karta podarunkowa nie jest zgodna z opisem zamieszczonym na stronie GiełdaKart, w szczególności:
a) nie zgadza się saldo karty,

b) nie zgadza się data ważności karty,

c) karta podarunkowa jest nieaktywna lub nie można jej użyć
to w razie uwzględnienia takiej reklamacji GiełdaKart zwraca pieniądze za zakupioną kartę.

2.12.Jakie dane muszę podać?

Podczas dokonywania zakupu karty podarunkowej potrzebujemy twoich następujących danych:

 • Imię i nazwisko
 • E-mail
 • Numer telefonu
 • Adres
 • Państwo
 • Miasto
 • Kod pocztowy

oraz musisz podać nazwę użytkownika oraz hasło w celu założenia konta na stronie służącej do pobierania kart podarunkowych w cyfrowej formie.

2.13.Czy karta podarunkowa traci ważność?

Karty podarunkowe mają określoną datę ważności. Wystawiamy karty podarunkowe na sprzedaż zawsze z minimum 1 roczną datą ważności.

Przy każdej karcie podarunkowej znajduje się informacja o jej dacie ważności.

2.14.Co w sytuacji kiedy produkt jest droższy od wartości karty podarunkowej?

W takiej sytuacji resztę pieniędzy możesz dopłacić w sklepie z pomocą innych środków płatniczych takich jak gotówka czy karta płatnicza.

2.15.Czym jest plik do pobrania?

Kupując kartę podarunkową elektroniczną otrzymasz do pobrania cyfrową wersję karty podarunkowej.

Karta podarunkowa do pobrania jest plikiem jpg. Plik zawiera w zależności od konkretnej karty:

a) logo sklepu, którego kartę podarunkową kupiłeś;

b) kod kreskowy karty podarunkowej,

c) numer karty podarunkowej

d) kod pin do transakcji online

e) zdjęcie karty podarunkowej.

2.16.Jak pobrać kartę podarunkową?

 1. Kup kartę podarunkową
 2. Zostaniesz przeniesiony do panelu moje konto skąd możesz pobierać swoją kartę podarunkową
 3. Naciśnij pobierz kartę
 4. Twoja karta podarunkowa zostanie zapisana na twoim urządzeniu.
Sprzedaj kartę

3.1.Jak sprzedać kartę podarunkową elektoniczną?

Wybierając kartę podarunkową elektroniczną, sprzedający zaznacza sklep, którego kartę podarunkową posiada a następnie wybiera przedział cenowy w jakim jego karta się znajduje.

W kolejnym kroku sprzedający wprowadza saldo swojej karty. Algorytm oblicza jaką cenę GiełdaKart może zaoferować w zamian za sprzedaż karty podarunkowej. Cena jest automatycznie generowana przez system i pokazana sprzedającemu.

Jeżeli sprzedający akceptuje cenę kontynuuje proces sprzedaży podając datę ważności karty. Jeżeli nie zna daty ważności należy wprowadzić datę orientacyjną. GiełdaKart weryfikuje każdą datę we własnym zakresie.

 1. Następnie sprzedający jest proszony o dodanie do formularza zdjęcia tylnej strony karty podarunkowej.
 2. Zdjęcie musi być zrobione w jakości umożliwiającej odczytanie przez GiełdaKart danych zawartych na niej.
 3. Sprzedający może dodać również zdjęcie przedniej strony karty.

Jeżeli sprzedający posiada dowód zakupu karty podarunkowej/ dowód aktywacji karty podarunkowej wskazane jest aby dodał również zdjęcie takiego dokumentu w celu przyspieszenia procesu weryfikacji karty podarunkowej

Po uzupełnieniu danych osobowych oraz naciśnięciu przycisku wyślij praca związana z sprzedażą się kończy, a GiełdaKart rozpoczyna procedurę weryfikacji.

3.2.Jak sprzedać kartę podarunkową magnetyczną?

Wybierając kartę podarunkową magnetyczną, sprzedający zaznacza sklep, którego kartę podarunkową posiada a następnie wybiera przedział cenowy w jakim jego karta się znajduje.

W kolejnym kroku sprzedający wprowadza saldo swojej karty. Algorytm oblicza jaką cenę GiełdaKart może zaoferować w zamian za sprzedaż karty podarunkowej. Cena jest automatycznie generowana przez system i pokazana sprzedającemu.

Jeżeli sprzedający akceptuje cenę kontynuuje proces sprzedaży podając datę ważności karty. Jeżeli nie zna daty ważności należy wprowadzić datę orientacyjną. GiełdaKart weryfikuje każdą datę we własnym zakresie.

Naciskając przycisk wyślij sprzedający wysyła formularz z ofertą sprzedaży do GiełdaKart. Przesłanie formularza przez sprzedającego traktowane jest jako złożenie przez sprzedającego oferty względem GiełdaKart.

Następnie sprzedający zobowiązany jest wysłać kartę podarunkową do GiełdaKart w celu weryfikacji karty podarunkowej magnetycznej. Sprzedający wysyła kartę podarunkową za pomocą poczty polskiej w formie listu poleconego.

3.3Czy i kiedy zweryfikujesz i zaakceptujesz moją kartę podarunkową?

Weryfikacja karty  trwa maksymalnie 2 dni robocze.

Kiedy wyślesz nam zdjęcie karty podarunkowej nasz zespól niezwłocznie przejdzie do procesu weryfikacji karty. Większość kart jesteśmy w stanie zweryfikować samodzielnie, natomiast z częścią musimy udać się do sklepu wydawcy karty i potwierdzić autentyczność oraz saldo karty u pracownika sklepu.

Karta zostanie zweryfikowana pozytywnie jeżeli:

- jej saldo zgadza się z saldem wskazanym przez ciebie

- karta jest ważna

- jeżeli stan karty pozwala odczytać z niej wszystkie niezbędne informacje

Jeżeli w trakcie procesu weryfikacji uznamy, że istnieje ryzyko, że karta podarunkowa jest sfałszowana albo podejrzewamy próbę innego oszustwa zastrzegamy sobie prawo do odmowy pozytywnej weryfikacji według własnego uznania.

Jeżeli posiadasz dowód zakupu lub paragon prześlij nam ich zdjęcie co z pewnością przyspieszy nasz proces weryfikacji.

 

Weryfikację karty podarunkowej magnetycznej rozpoczynamy w momencie jak otrzymamy ją pocztą.

3.4.Jak szybko otrzymam pieniądze, po sprzedaniu wam karty podarunkowej?

Pieniądze otrzymasz na swoje konto bankowe w ciągu 3 dni roboczych po zweryfikowaniu przez nas autentyczności karty.

Weryfikacja karty podarunkowej trwa maxymalnie 2 dni robocze.

A więc maxymalniey czas od sprzedaży do pojawienia się pieniędzy na twoim koncie wynosi 5 dni roboczych. W praktyce w 80% przypadkach możesz się cieszyć pieniędzmi ze sprzedaży już po 2 dniach roboczych.

3.5.Jak wgrać zdjęcie karty podarunkowej?

Podczas sprzedaży karty podarunkowej w panelu "Sprzedaj kartę podarunkową" zostaniesz poproszony o wgranie zdjęcia tylnej strony karty podarunkowej. Przeciągnij lub upuść plik w odpowiednim miejscu albo naciśnij przycisk wybierz pliki. Znajdź plik ze zdjęciem karty podarunkowej na telefonie/tablecie/komputerze i potwierdź wgranie karty.

Jeżeli naciśniesz przycisk wybierz pliki na telefonie komórkowym możesz wybrać opcję "zrób zdjęcie". Automatycznie uruchomi się aparat w twoim telefonie. Zrób zdjęcie, zaakceptuj je i zdjęcie karty podarunkowej zostanie prawidłowo wgrane.

3.6.Co jeśli chce sprzedać kartę podarunkową do sklepu, a nie mogę znaleźć tego sklepu na waszej stronie?

Jeżeli nie znalazłeś sklepu ani w kategorii „ karty podarunkowe magnetyczne” ani „karty podarunkowe elektroniczne” zaznacz kategorię „inna karta”. Następnie wpisz jaka kartę podarunkową posiadasz. Wpisz jej wartość oraz wgraj zdjęcie.

GiełdaKart na podstawie przesłanego zdjęcia kwalifikuje przesłaną kartę podarunkową jako kartę podarunkową elektroniczną albo kartę podarunkową magnetyczną albo kartę niezidentyfikowaną. GiełdaKart zastrzega sobie prawo do pełnej swobodnej decyzji co do akceptacji karty podarunkowej.

W zależności od zakwalifikowania karty podarunkowej jako karty elektronicznej albo magnetycznej procedura sprzedaży „karty innej” wygląda odpowiednio jak w przypadku karty podarunkowej elektronicznej albo karty podarunkowej magnetycznej.

3.7.Jak najlepiej przesłać kartę podarunkową magnetyczną?

Kartę podarunkową magnetyczną wyślij nam za pośrednictwem poczty polskiej. Kartę wyślij listem poleconym na wskazany adres:

Adres do doręczeń

GiełdaKart Paweł Czechowski

Wrocław, 50-506

Piękna 25F/34

Opłatę za list polecony zwrócimy ci jak tylko otrzymamy kartę podarunkową.

Play Video